מתחם ב.ס.ר מצדה 9 בני ברק

תוספת חדר בניה קלה מחיר

כל מה שצריך לדעת על תוספת חדר בניה קלה מחיר

תוספת בניה קלה לחדר, לבית מגורים או למבנה באפן כללי, דורשת עבודת הכנה מיוחדת. זאת, כמובן, במטרה לבצע את העבודה ללא דופי מצד אחד, ומצד שני לשמור על הבטיחות והבריאות של המשתמשים העתידיים.

בחלק ניכר מהמקרים, שיטת העבודה המועדפת להוספת החדר היא הבנייה הקלה. בשורות הבאות נתמקד בנושא, וננסה להבהיר את היתרונות של בנייה קלה על פני שיטות בנייה אחרות. מהי בנייה קלה ומה בינה לבין שיטות בנייה קונבנציונליות? למה בעלי נכסים מוכנים לשלם עבור תוספת חדר בניה קלה מחיר גבוה יחסית? מהם המחירים של תוספת בנייה קלה באופן כללי? באילו מקרים ניתן לבצע בניה קלה למגורים? לכל המתעניינים – כאן תמצאו את התשובות לשאלות הללו.

השאירו פרטים עכשיו

מחיר תוספת חדר בבניה קלה מול בנייה קונבנציונלית

מה שבעידן המודרני עשוי להיחשב להמצאה גאונית, מתגלה עם השנים כשחזור של שיטת עבודה שהייתה נהוגה בעבר. כשמדובר בבנייה קלה, זה בדיוק המצב. שיטת הבנייה הזאת היתה מוכרת, באופנים שונים, עוד לפני מאות ואולי אלפי שנים. מדובר בשיטת בנייה מודולארית, המשלבת בין בנייה והקמה של מבנה, לשימוש בחלקים בנויים מראש לצורך ההקמה שלו.

 

  • חלקים מוכנים לעומת שימוש בחומרי גלם: הבנייה הקונבנציונלית עושה שימוש בחומרי גלם – אבנים או בלוקים, מלט, טיח וכיוצא באלה, המשמשים להקמת המבנה. בנייה קלה, לעומת זאת, מתבצעת באמצעות חלקים שלמים שהוכנו מראש – קירות, מחיצות ועוד. הקירות הללו נבנים בהתאם לתוכנית שנקבעה מראש, כאשר החלק מגיע עם הפתחים (חלונות ודלתות) מוכנים מראש.

 

  • מהירות: בנייה קלה היא הרבה יותר מהירה מבנייה קונבנציונלית. זאת, משום שכאמור החלקים של המבנה מגיעים מוכנים, וכל מה שנותר הוא לחבר אותם.

 

  • עלויות: במקרים רבים, מזמני העבודה משלמים עבור תוספת חדר בניה קלה מחיר נמוך, ביחס לעבודה מקבילה באמצעות הבנייה הקונבנציונלית. עם זאת, הדבר איננו נכון תמיד. אבל כמעט בכל מקרה, הבנייה הקלה לא תהיה יקרה מהבנייה הקונבנציונלית.

 

  • בניה איכותית: אם העבודה היא ברמה מקצועית, התוצאה היא מבנה איכותי ויציב, שיחזיק מעמד לאורך זמן.

 

  • תחזוקה שוטפת: לרוב, מבנים שנבנו באמצעות בנייה קלה, דורשים תחזוקה שוטפת רבה יותר ממבנים אחרים. זאת בעיקר בגלל החומרים שמהם עשוי המבנה.

מה המחיר של תוספת חדר בניה קלה

לא אחת, כשעושים את החישובים הסופיים, מתברר כי בעלי הנכס משלמים עבור תוספת חדר בניה קלה מחיר נמוך ביחס למחיר שהיו משלמים, אילו בחרו לבנות את התוספת בבנייה קונבנציונלית. עם זאת, יש מקרים שבהם המחירים קרובים. זאת בגלל תנאי השטח, או בגלל סוג החומרים שבהם נעשה שימוש. גם איכות הגימור של הבנייה הקלה משפיעה על המחיר, ועשויה להעלות אותו במידה רבה. יחד עם זאת, איכות הגימור דרושה על מנת לשמור על תקינות המבנה.

בנוסף, כאמור, יש לגימור איכותי ערך אסתטי לא מבוטל. באשר למחירים – בדומה לבנייה הקונבנציונלית, המחירים הם עבור מטר רבוע אחד של בנייה. בבנייה רגילה, המחירים עשויים לנוע בטווח שבין 3,500 ₪ למטר מרובע, למחיר של עד 7,000 שקלים חדשים. זאת, כמובן, בהתאם לסוג החומרים שבהם נעשה שימוש, לאיכות שלהם ולגודל השטח הבנוי.

לעומת זאת, אנשי מקצוע גובים עבור תוספת חדר בניה קלה מחיר שיכול לנוע בטווח שבין 2,500 שקלים חדשים למ"ר, למחיר של 5,000 ₪ למטר רבוע אחד. גם כאן יש משמעות לסוג החומרים שבהם נעשה שימוש, לאיכות הגימוד ולגודל התוספת. 

אם יש לכם עניין לבצע תוספת לבית או למבנה, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

תוספת בניה קלה

מה היתרונות במחיר של תוספת חדר בניה קלה?

כאמור, הבנייה הקלה נותנת מענה הולם לאופן הבנייה הרגיל וניתן באמצעותה להקים גם מבנים מורכבים. לכאורה, הבנייה הקונבנציונלית היא חזקה יותר. למרות זאת, יזמים ובעלי נכסים מעדיפים לבצע את התוספת למבנה באמצעות בנייה קלה:

  • חיסכון בזמן: לרוב הבנייה הקלה היא חסכונית מאד בזמן. אחרי שבוצעו המדידות ואחרי שיוצרו החלקים השונים, מדובר בעבודה של מספר ימים, בכפוף לגודל התוספת ולרמת המורכבות שלה.

 

  • ידידותי לסביבה: המוכנות לשלם עבור תוספת חדר בניה קלה מחיר גבה יחסית, נובעת גם מהרצון לשמור על הסביבה. ואכן, הבנייה הקלה מוכחת כידידותית לסביבה. היא מתבצעת תוך ייצור כמות קטנה יחסית של פסולת, ותוך אפשרות לשלב את המבנה במרקם הסביבתי בקלות.

השאירו פרטים עכשיו

שאלות נפוצות על תוספת חדר בניה קלה מחיר

העלות משתנת בהתאם לפרויקט של הלקוח. לפרטים נוספים כנסו לאתר >>

בוודאי! כל מה שצריך לדעת על מחיר של תוספת חדר בניה קלה עכשיו כאן באתר >>

מאמרים באתר>>